Späť

Predstavujeme značku KAUFMANN a jej rady ručných rezačiek Standard, Rock a Pro.

Počet zobrazení: 2241

AZING s.r.o. Vám predstavuje značku Kaufmann, výrobcu kvalitných stavbárskych nástrojov a jej ponuku ručných rezačiek na dlaždice rozdelených v radoch STANDARD, ROCK a PRO.

Predstavujeme značku KAUFMANN a jej rady ručných rezačiek Standard, Rock a Pro.

Spoločnosť KAUFMANN vznikla v roku 1957 v Rakúsku a už od 80. rokov sa zaoberá výrobou nástrojov pre stavbárov a obkladačov. Medzi tieto nástroje, ktoré môžete nájsť aj v našom e-shope profiobkladac.sk, patria aj ručné rezačky rady STANDARDROCK a PRO.

Všetky 3 rady rezačiek patria medzi profesionálne nástroje, čo znamená, že sú vyrobené z odolných materiálov a poskytujú vysoký komfort pri práci. Sú určené pre rezanie keramických, kamenných a sklenených dlaždíc.

  • Rad STANDARD ponúkame v dĺžkach od 630 mm do 1250 mm. Podstava je štandardne vyrobená z ocele, len pri dĺžke 630 mm môže byť vyrobená z hliníka.
  • Rad ROCK ponúkame v dĺžkach od 630 mm do 920 mm. Podstava je štandardne vyrobená z ocele, len pri najkratšom rozmere môže byť vyrobená z hliníka.
  • Rad PRO ponúkame v dĺžkach od 630 mm do 1550 mm. Podstava je štandardne vyrobená z ocele, len pri najkratšom rozmere môže byť vyrobená z hliníka.

Rezačky s dĺžkou 920 mm a viac môžu byť vybavené dvomi vodiacimi lištami a kolieskami, ktoré uľahčujú ich prenášanie.

Vďaka pevnej vodiacej lište, nastaviteľnému pravítku pre 90 a 45-stupňové rezy a presnej a odolnej rezacej hlave s guličkovými ložiskami s nimi dosiahnete vždy presné rezy. Ich súčasťou je aj zamykateľná „lámačka" dlaždíc s tlakovou silou až 1000 kg s bezpečnostnými zarážkami. Rúčka s pogumovanou protišmykovou úpravou a plastové nožičky taktiež s protišmykovou úpravou zvyšujú komfort a výkonnosť pri práci. Pre ľahšiu prenášateľnosť má každá rezačka zamykací mechanizmus rezacej hlavy zabraňujúci pohybu pri manipulácii.


Medzi jednotlivými radmi rezačiek existujú aj rozdiely, ktoré zlepšujú výkonnosť a komfort pri práci a prenášaní. Meracie pravítko na rade STANDARD má dĺžku len 340 mm, zatiaľ čo pri radoch ROCK a PRO až 430 mm.

Porovnanie rezačiek - meracie pravitko

 

Rady ROCK a PRO majú rozdielny tvar uchytenia rezacieho kolieska, ktorý je navrhnutý pre čo najlepšiu viditeľnosť pri rezaní pravou rukou.

Porovnanie rezačiek - rezacie hlavy

 

 

Taktiež obsahujú bočné nastaviteľné podpery na rozšírenie a podopretie dlažby pri širšej dlažbe alebo pri diagonálnych rezoch a rúčku pre ľahšie prenášanie.

Porovnanie rezačiek - nastaviteľné podpery

 

Rozdiel medzi radmi PRO a ROCK je aj v tom, že pri ROCK-u sa reže smerom proti (ku) pravítku, kdežto pri rade PRO smerom od pravítka.

Porovnanie rezačiek - smer rezania

 

Tieto rezačky sú určené pre pravákov. Rezačky určené pre ľavákov majú označenie TWIST.

Spoločnosť AZING s.r.o. Vám ponúka aj širokú ponuku príslušenstva a náhradných dielov Kaufmann, vďaka ktorým bude Vaša rezačka vždy pripravená na prácu.

Autor: AZING s.r.o.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Špecializované stránky

www.agregaty.sk
Elektrocentrály, Záložné zdroje

www.vibrotech.sk
Hutniaca a vibračná technika

www.miesacky.eu
Stavebné miešačky (Hobby, Profi, Betonárky)

www.stavebnevytahy.eu
Profesionálne stavebné vrátky a rebríky

www.ohrievace.eu
Priemyselné ohrievače vzduchu

www.infraziarice.eu
Infražiariče pre domácnosti aj priemysel

www.odvlhcovace.eu
Odvlhčovače vzduchu (Domáce, Profi, Priemyselné)

 
AZING s.r.o. - Všetko pre obkladačov | Mob: 0948 823 693, 0902 137 501 | E-mail: info@profiobkladac.sk | © Profiobkladač.sk 2009-2020

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info