Späť

Vernostná karta obkladača

Počet zobrazení: 806

Získajte Vernostnú kartu obkladača a ušetrite pri každom nákupe.

Vernostná karta obkladača

Vážení profiobkladači,

Okrem našich častých špeciálnych akciíakciových cien na širokú ponuku produktov pre Vás s potešením spúšťame nový vernostný program, s ktorým ušetríte pri každom nákupe v našom obchode. Každý náš zákazník má možnosť požiadať o vydanie Vernostnej karty profiobkladac.sk prostredníctvom formulára na

registračnej stránke.

Registrácia - vernostná karta obkladača

 

Jej vydanie je podmienené splneným nasledovných podmienok:

• Registrácia v Registri obkladačov na webstránke registerobkladacov.sk
• Registrácia v obchode profiobkladac.sk

Po splnení podmienok a úspešnom schválení Vašej žiadosti Vám bude pridelené číslo Vernostnej karty obkladača. O úspešnom pridelení karty budete informovaní e-mailom na adresu zadanú pri registrácii v obchode profiobkladac.sk. Vernostná karta Vám bude zaslaná na Vašu fakturačnú adresu. V prípade, že si želáte poslať kartu na inú adresu alebo si želáte poslať kartu spolu s Vašou najbližšou objednávkou, prosíme Vás, uveďte to do poznámky formulára.

Čo môžete získať s našou Vernostnou kartou?

  1. V prvom rade získate zľavu 3 % za každý nákup v našom obchode cez Váš zákaznícky profil. Zľava sa Vám automaticky uplatní pri každom nákupe, čo sami uvidíte už pri zhrnutí objednávky.
  2. Pri dosiahnutí kumulatívneho súčtu hodnoty objednávok v hodnote 1 000,- € bez DPH v roku 2020 od 15.6.2020 získavate zľavu 5 % z ceny ďalších nákupov v roku 2020.
  3. Pri dosiahnutí kumulatívneho súčtu hodnoty objednávok v hodnote 3 000,- € bez DPH v roku 2020 od 15.6.2020 dostávate možnosť jednorazového nákupu tovaru v našom obchode podľa vlastného výberu v hodnote 100,- € bez DPH. Zľava 100,- € bez DPH Vám bude uplatnená z ceny najbližšej objednávky s hodnotou minimálne 100,- € bez DPH.

Vernostná karta obkladača

Aby ste si mohli uplatniť popísané zľavy, vždy je potrebné nakupovať cez Váš zákaznícky profil a vždy je potrebné uviesť číslo Vašej Vernostnej karty do poznámky objednávky! Na jeden zákaznícky profil je možné vystaviť len jednu Vernostnú kartu obkladača. Objednávky, ktoré nebudú vytvorené v zákazníckom profile a zároveň nebudú mať v poznámke objednávky uvedené číslo Vernostnej karty, nebudú započítané do kumulatívneho súčtu hodnoty objednávok! Pri osobnom nákupe tovaru je potrebné preukázať sa Vernostnou kartou.

Vlastníkom Vernostnej karty obkladača je spoločnosti AZING s.r.o., ktorá zároveň upravuje podmienky jej používania.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Váš tím profiobkladac.sk

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Špecializované stránky

www.agregaty.sk
Elektrocentrály, Záložné zdroje

www.vibrotech.sk
Hutniaca a vibračná technika

www.miesacky.eu
Stavebné miešačky (Hobby, Profi, Betonárky)

www.stavebnevytahy.eu
Profesionálne stavebné vrátky a rebríky

www.ohrievace.eu
Priemyselné ohrievače vzduchu

www.infraziarice.eu
Infražiariče pre domácnosti aj priemysel

www.odvlhcovace.eu
Odvlhčovače vzduchu (Domáce, Profi, Priemyselné)

 
AZING s.r.o. - Všetko pre obkladačov | Mob: 0948 823 693, 0902 137 501 | E-mail: info@profiobkladac.sk | © Profiobkladač.sk 2009-2020

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info